Październik 24 2018 06:15:32
Nawigacja
Gimnazjum
im. K. Karlińskiego
Strona główna
Patron
Wydarzenia
Kadra pedagogiczna
Parlament szkolny
Organizacja pracy
STATUT
Misja szkoły
Dyżur dyr. - skargi i wnioski
Kalendarz roku szkolnego
Harmonogram urocz. szk.
Konsultacje dla rodziców
Konsultacje dla uczniów
Zajęcia świetlicowe
Zespoły dyd.-wyrównawcze
Tematy projektów
Wykaz podręczników do kl. I
Wykaz podręczników - kl. II
Wykaz podręczników-kl. III
Wyprawka
Reforma edukacji
Broszura informacyjna

Rekrutacja do szkół
Rekrutacja do gimnazjum
Rekrutacja do szkół średnich
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Życie szkoły
Sport w naszym gimnazjum
Cheerleaderki
Blog sportowy
Nasze sukcesy
Dla Rodziców
Dofinansowanie zakupu podręczników
Przemoc, agresja
Narkotyki, dopalacze
Dobre rady
Dziecko z zespołem Aspergera
Czytanie jest ważne
Gry komputerowe
English Version
• Welcome
• About School
• School Patron
• School Authorities
• News & Events
• Picture Gallery
• Contact us
Pomoce do lekcji
Język polski
Język angielski
Informatyka, technika
Fizyka, chemia
Geografia
Biologia
Matematyka
Galeria zdjęć
Wydarzenia w obiektywie
Nasze sukcesy
NASZE SUKCESY - rok szkolny 2014-2015

Humanistyczne
  • Weronika Kowalska – III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus” (n-l przygotowujący – mgr J. Ciepiela)

  • Rafał Stochel - V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus” (n-l przygotowujący – mgr B. Dębska)

  • Agata Sikora, Julia Pala – laureatki Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego organizowanego przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych /tzw. Jurajskiego/ (n-l przygotowujący – mgr B. Dębska)

  • Miłosz Kuter – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim na temat powstania warszawskiego organizowanym przez Gimnazjum w Poraju<n-l przygotowujący  -mgr J. Ciepiela)

Sportowe

INDYWIDUALNIE

  • Roksana Nabiałek

I miejsce – w biegu na 100m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

  • III miejsce w biegu na 100m na zawodach lekkoatletycznych „czwartki lekkoatletyczne”
  • III miejsce – w biegu na 100m w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

Paulina Kępa

  • III miejsce w skoku w dal na zawodach lekkoatletycznych „czwartki lekkoatletyczne”
  • III miejsce w biegu na 100m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce

Weronika Kłosowska

  • I miejsce - w XVII Biegu „Pro Memoria” w Przyrowie
  • II miejsce – w biegu na 600m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce

Kinga Polewiak

  • I miejsce w rzucie dyskiem w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce
  • II miejsce - w pchnięciu kulą na zawodach lekkoatletycznych „czwartki lekkoatletyczne”

Wiktoria Woźnicka

  • III miejsce – w skoku w dal w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Klaudia Tylińska

  • II miejsce w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce
  • II miejsce w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

  • III miejsce - w XVII Biegu „Pro Memoria” w Przyrowie

Karolina Kuras

  • III miejsce – w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce
  • III miejsce w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

Weronika Kowalska

  • I miejsce - w XVII Biegu „Pro Memoria” w Przyrowie
  • III miejsce - w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Konopiskach

Nicola Kawecka

  • III miejsce - w XVII Biegu „Pro Memoria” w Przyrowie

Michał Zębik

  • I miejsce w biegu na 1000m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce
  • I miejsce - w XVII Biegu „Pro Memoria” w Przyrowie
  • II miejscew biegu na 100m na zawodach lekkoatletycznych

„czwartki lekkoatletyczne”

  • II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Konopiskach
  • III miejsce – w biegu na 1000m w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

Tomasz Turski

  • I miejsce - w biegu na 600m na zawodach lekkoatletycznych

„czwartki lekkoatletyczne”

  • I miejsce w biegu na 300m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego w Lekkiej Atletyce
  • I miejsce - w biegu na 300m w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

Jakub Możejko

  • I miejsce – w biegu na 100m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Krzysztof Radło

  • I miejsce – w skoku w dal w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

  • II miejsce – w skoku w dal na zawodach lekkoatletycznych

„czwartki lekkoatletyczne”

Kacper Strączyński

  • II miejsce w biegu na 1000m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Mateusz Zębik

  • III miejsce – w biegu na 100m w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Marcin Ladra

  • III miejsce - Powiatowych Mistrzostwach w Tenisa Stołowego

Bartosz Tomzik

  • I miejsce – w rzucie dyskiem w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

  • II miejsce – w rzucie dyskiem w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Krystian Tomzik

  • I miejsce – w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

  • II miejsce w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Powiatu Częstochowskiego

w Lekkiej Atletyce

Mateusz Caban

  • II miejsce – w rzucie dyskiem w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

w Lekkiej Atletyce – etap rejonowy

Piotr Wierusz

  • III miejsce - w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Konopiskach
NASZE SUKCESY - rok szkolny 2013 - 2014

• udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do życia”
w Bielsku-Białej – Anna Sadkowska
• I m-ce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim- Anna Sadkowska
• III m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia słowa” - Patrycja Olewińska
• I m. w Powiatowym Konkursie Motoryzacyjnym „Mobilna komunikacja” - drużyna
w składzie: Bartłomiej Ginał, Kacper Biskup, P. Szymański
• V m. w XII Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego – Anna Sadkowska, IV m. i wyróżnienie w finale
• I m. w V Konkursie plastycznym Nasza Jura „Wakacje na Jurze” - Wiktoria Woźnicka
• 14 m. w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z J. Polskiego GALILEO – Sylwia Szymonik, Agata Sikora
• wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Rafał Stochel, Sylwia Szymonik
• udział etapie regionalnym XII Ogólnopolskiego Konkursu dla Gimnazjalistów
z J. Niemieckiego – Patrycja Olewińska
• udział w etapie powiatowym Regionalnego Konkursu Recytatorskiego – Anna Sadkowska i Hubert Sytniewski
• udział w etapie rejonowym konkursów przedmiotowych z : j. angielskiego – Anna Sadkowska, matematyki – Alicja Kwaśny, biologii – Martyna Ziętara, Anna Sadkowska, Alicja Kwaśny
• udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II
• III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Śpiewobranie” - Anna Sadkowska
• udział w IX Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Wokalistów Powiatu Częstochowskiego - Agata Sikora
• udział w Powiatowym Konkursie im. Agnieszki Osieckiej „Wyśpiewać świat” - Anna Sadkowska, Martyna Ziętara, Kinga Polewiak, Edyta Caban


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - rok 2013/2014

Zespołowo -I miejsce

• Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt - etap powiatowy

(Matyja Patrycja, KępaPaulina, Nabiałek Roksana,Pala Klaudia, KłosowskaWeronika, Lenczner Oliwia)

• Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

(Matyja Patrycja, Kępa Paulina, Nabiałek Roksana, Kłosowska Weronika, Szymonik Sylwia i Lenczner Oliwia)

• Miedzyszkolny Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt –kategoria gimnazja
(Stępień Żaneta, Olewińska Patrycja, Śpiewak Iweta, Guła Anna, Tylińska Klaudia, Strączyńska Nicola, Kuras Karolina Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Niekurzak Klaudia.

Zawodniczka turnieju: Żaneta Stępień )

• Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii – Gimnazjum
(Stępień Żaneta, Olewińska Patrycja, Guła Anna, Tylińska Klaudia, Strączyńska Nicola, Kuras Karolina Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Niekurzak Klaudia.

Zawodniczka turnieju ponownie :Żaneta Stępień)

• POWIATOWY XVI BIEG "PRO MEMORIA"

(Śpiewak Iweta, Guła Anna, Strączyńska Nicola, Kuras Karolina Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Sylwia Szymonik. M. Ślezak, W. Kłosowska, W. Woźnicka, O. Lenczner, P.Szymański, K.Rak, M.Tomczak, T. Turski,M. Wójcik, K. Radecki, M. Zebik, D. Ujma, K. Strączynski, M. Migdalski, M. Ladra,B. Tomzki, M. Mucha)

• Sztafeta 4x100 chłopców(Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Częstochowskiego)

( Szymański Paweł, Tomczak Mateusz, Wójcik Maciej, Możejka Jakub)


• VIII Powiatowy Turniej Szkolnych Zespołów Tańca Cheerleaderek-mini informacja

(Martyna Ziętara, Natalia Sochańska, Natalia Sławuta, Weronika Strączyńska, Nicola Strączyńska, Patrycja Matyja, Matylda Woźnicka, Agata Sikora, Magdalena Ślęzak, Dominika Sadowska)

• Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

(Stępień Żaneta, Olewińska Patrycja, Śpiewak Iweta, Guła Anna, Tylińska Klaudia, Strączyńska Nicola, Kuras Karolina Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Niekurzak Klaudia.

Zawodniczką turnieju kolejny raz :Żaneta Stępień)


• Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

(P. Szymański, K.Rak, M.Zębik, M.Zębik, M. Wójcik, M. Caban, P. Jelen, D. Ujma)

• Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt

(Zawodniczka turnieju:Ż.Stępień)

• Gminny Turniej Piłki Koszykowej Chłopców

(P.Szymański, K.Rak,T. Turski, M.Tomczak,Ł.Wiciński,,M. Zebik, D. Ujma, D.Kapica,, M. Caban, M Ladra.Zawodnik turnieju: P.Szymański)

• Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta’’ Chłopców

( K.Rak, Mateusz.Zębik, Michał.Zębik, M. Wójcik, M. Caban, P. SzymańskiP. Jelen, D. Ujma)

Zespołowo - II miejsce

• Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców - etap powiatowy

(Wójcik Maciej, StrączyńskiKacper, Radecki Kamil, Migdalski Mikołaj, Szymański Paweł, Zębik Michał)

• Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Częstochowskiego- chłopców

(M. Wójcik j, K. Strączyński, K. Radecki M. Migdalski, P.Szymańskił, Zębik Michał, D. Kapica, P.Kuc. K. Rak, K. Corona, K. Radło, M. ateusz Zębik, J. Możejko, M. Tomczak)

• Gimnazjada Lekkoatletyczna -ETAP REJONOWY

(M. Wójcik j, K. Strączyński, K. Radecki M. Migdalski, P.Szymańskił, Zębik Michał, D. Kapica, P.Kuc. K. Rak, K. Corona, K. Radło, M. ateusz Zębik, J. Możejko, M. Tomczak)

• Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

(M.Zębik, M.Tomczak, K.Corona, Ł.Wiciński, M.Caban, P.Szymanski, B. Ginał, D. Ujma)

• Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

( Śpiewak Iweta, Strączyńska Nicola, Patrycja Matyja, Kuras Karolina, Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Woźnicka Wiktoria, Szymonik Sylwia. Lenczner Oliwia, Jarkiewicz Karina)

• Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta’’ Dziewcząt

(K. Jarkiewicz, O. Lenczner, R. Nabiałek, P. Kepa, K. Kuras, S. Szymonik, W. Woźnicka, W. Strączyńska, N. Strączyńska, I. Śpiewak)

Zespołowo – III miejsce

• Gimnazjada Powiatu Częstochowskieg w Siatkówce Dziewcząt

(Stępień Żaneta, Olewińska Patrycja, O. Lenczner, Guła Anna, Tylińska Klaudia, Strączyńska Nicola, Kuras Karolina Strączyńska Weronika, Nabiałek Roksana, Kępa Paulina, Niekurzak Klaudia)

• VIII Powiatowy Turniej Szkolnych Zespołów)TancaCheerleaderek

(Martyna Ziętara, Natalia Sochańska, Natalia Sławuta, Weronika Strączyńska, Nicola Strączyńska, Patrycja Matyja, Matylda Woźnicka, Agata Sikora, Magdalena Ślęzak, Dominika Sadowska)

• Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Częstochowskiego

(I. Śpiewak , R.Nabiałek, P. Kępa , S. Szymonik, M. Ślezak, W. Kłosowska, W. Woźnicka, O. Lenczner, P. Matyja, D Włodarska, P. Olewinska, A. Guła)

• Sztafeta 4x100 dziewcząt (Gimnazjada Lekkoatletyczna Powiatu Częstochowskiego)

( Roksana Nabiałek, Patrycja Matyja, Sylwia Szymonik, Paulina Kępa)

• Sztafeta 4x100 chłopców (Gimnazjada Lekkoatletyczna –etap rejonowy)

(Kamil Radecki, Mateusz Tomczak, Jakub Możejko i Paweł Szymański )

Udział w :


• Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

  • Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych


Indywidualnie - I miejsce

• Matyja Patrycja w skok w dal-Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Nabiałek Roksana w biegu na 100 m - Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Kuc Patryk w rzucie dyskiem – Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Kinga Polewiak w rzucie dyskiem- Gimnazjada Lekkoatletyczna -etap rejonowy

• Daniel Kapica w rzucie dyskiem -Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Paweł Szymański w rzucie oszczepem -Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Michał Zębik- kategoria klas III Powiatowy XVI Bieg "Pro Memoria"

• Oliwia Lenczner-kategoria III Powiatowy XVI Bieg "Pro Memoria”
• Roksana Nabiałek- miedzygimnajalny gminny bieg uliczny

• Michał Zebik- miedzygimnajalny gminny bieg uliczny


Indywidualnie - II miejsce


• Patrycja Olewińska - w rzucie oszczepem- Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Paulina Kępa - w biegu na 100m - Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Paweł Szymański - w rzucie oszczepem Lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Patrycja Olewińska -w rzucie oszczepem -Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Patryk Kuc -w rzucie dyskiem -Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Karol Corona w skoku w dal -Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Roksana Nabiałek-Powiatowy XVI Bieg "Pro Memoria"

• Bartek Tomzik -Powiatowy XVI Bieg "Pro Memoria"

• Weronika Kłosowska-Powiatowy XVI Bieg "Pro Memoria"

• Roksana Nabiałek -w biegu na 100m” Czwartki Lekkoatletyczne”
• Roksana Nabiałek - w biegu na 300m ” Czwartki Lekkoatletyczne”

• Michał Zębik w biegu na 1000m” Czwartki Lekkoatletyczne”

• Hubert Weżgowiec -Powiatowe Przełajowe Biegi Indywidualne

• Maciej Wójcik -Powiatowe Przełajowe Biegi Indywidualne

• Oliwia Lenczner -miedzygimnajalny gminny bieg uliczny

• Mikołaj Migdalsk -imiedzygimnajalny gminny bieg uliczny

Indywidualnie – III miejsce


• Sylwia Szymonik - w biegu na 300m - lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Michał Zębik - w biegu na 1000m - lekkoatletyczna Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego

• Anna Guła - w skoku w dal- Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

• Michał Zębik w biegu na 1000m - Gimnazjada Lekkoatletyczna - etap rejonowy

 

Losowa Fotka
Programy



Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Urodziny Urodziny:
Strona biblioteki
Biblioteka szkolna
Projekty unijne
RPO - Regionalny Program Operacyjny
WSL - Liderem w efektywnym naczaniu nauczycieli


Linki
Gmina Olsztyn







Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło